עבודות מהבית, שיווק רשתי, עבודה מהבית בזמנך החופשי עבודה מהבית

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 פורום משתחררים


קישורים שימושיים

יורם לימודים: ידיעונים חינם

ייעוץ לימודים
עבודה בלונדון
דרושים חיילים משוחררים
פסיכומטרי ובגרויות
עבודה מועדפת

דף הבית >> עבודה מהבית
עבודה מהבית          
 

עבודה מהבית 

             הדרך שלך לחופש, שפע ועצמאות כלכלית

  בעידן  האיטרנט המהיר, טלפונים סלולריים והטכנולוגיה המתקדמת כל לפטופ ושולחן בארומה יכולים להחליף את המשרד של פעם. נראה כי מגוון האפשרוית לעבוד מהבית הולך וגדל יחד עם הפיכת העולם לכפר גלובלי וההזדמנויות העסקיות שניתנות למימוש הן בלתי מוגבלות. חיילים משוחררים רבים ואף מבוגרים יותר אינם מעיזים אף לחלום על האפשרות של עבודה מהבית, ובטוחים כי אפשרות זו שמורה בלעדית אך ורק ל"כרישים" המנוסים בחיים האזרחיים. ובכן... לא בהכרח!

 אז למה בעצם לעבוד מהבית?

כשאתה עובד מהבית אתה אדון לעצמך

  • שעות עבודה גמישות- אפשרות לעבוד גם בלילה מול שווקי ארה"ב ושווקים נוספים- גמישות המאפשרת גם לאלו שמעוניינים להמשיך כשכירים
    לעסוק בעבודה מהבית למטרת הכנסה נוספת מהבית
  • בניית עצמאות כלכלית וצמיחה אישית
  • אפשרויות השתכרות ורווח בלתי מוגבלות
  • בניית תוכניות אישיות-עסקיות שמתאימות לך.
  •  ההשקעה הדרושה בעסק המבוסס על עבודה מהבית זניחה יחסית להשקעה בעסק רגיל (שכירות, ארנונה, חשמל וכיו"ב)

מסחר בשוק ההון- עבודה מהבית לא למקצוענים בלבד!

בעבר רק לכלכלנים ובנקאים היה מפתח לדלת של שוק ההון -בשנים האחרונות המפתח ניתן לכולם - כולם יכולים להנות משוק ההון להגדיר בדיוק את רמת הסיכון ועל ידי הכשרה קצרה ללמוד לגרוף רווחים. פשוט לרכב על הגל -לא נדרשת מומחיות מיוחדת .

בכל הנוגע לשוק ההון- קיימות כיום שפע של הכשרות סדנאות וקורסים בתחום, וכל אחד אשר מתלבט אם התחום מתאים לו - יכול להרשם לסדנא קצרה/שיעור מבוא ללא תשלום במגוון מקומות. (עדיף לא לשלם על סדנה ארוכה אם אתם לא בטוחים שהתחום הזה מתאים לכם, אלא קודם להתרשם מהקורס חינם ולבדוק אם בכלל תחום זה מדבר אליכם)

שוק ההון בנוי ממספר תחומים ובכל אחד מהם ניתן להרויח יפה ע"י עבודה מהבית- כל תחום מאופיין במאפיני מסחר משלו - מומלץ לכל אחד, גם אם בעתיד יעסוק במשהו אחר לגמרי, להבין קצת בשוק ההון - במיוחד שכל מדינה בעולם מושפעת משוק ההון הגלובלי.  כיום בעזרת כלים  שונים, גם חיילים משוחררים, סטודנטים או חסרי נסיון ללא הון רב שיתמידו ויעבדו זהיר ונכון יכולים ללמוד לעבוד מהבית ולהרוויח סכומי כסף נאים במגרש של הגדולים.

מניות - מה שרובנו מכירים - מסחר במניות של חברות בבורסת תל אביב או בבורסת ארה"ב. ניתן כמובן לסחור בעוד בורסות בעולם, אך ייחודן של הבורסות הישראלית והאמריקאית (נאסדק ווול סטריט) טמון בנוחות המסחר עבור ישראלים ובכלי המסחר הנוחים. הכל מתבצע אונליין בנוחות מוחלטת ובעבודה מהבית.

רוצים לקבל ללא תשלום סדנת הכרות מרתקת בשוק ההון
העוסקת באפשרויות העבודה מהבית בשוק ההון?   לחצו כאן


 

מסחר במט"ח ובסחורות-
חושב שהדולר יעלה מול השקל? חושב שהדולר ירד מול היורו? - במסחר במט"ח בהשקעה קטנה יחסית ניתן לסחור ע"י מינוף בסכומים גדולים על כסף שהוא לא שלך באמת ולהרויח יפה מתנודות השוק.
הכשרה קצרה ואימון קצר (שלרוב ניתנים ללא תשלום ע"י חברות פורקס שונות) נותנים את הבסיס להתחלה - על ידי כניסה זהירה לשוק זה בעזרת כלים פיננסיים וטכנולוגים שלא היו זמינים בעבר ניתן להקים עסק רווחי מהבית בזמן מועט ובהשקעה מזערית. אין באמת יתרון לכלכלן או בנקאי בהערכה של תנודות בטווח הקצר בשערי המטבעות מול אדם שעבר הכשרה בסיסית של ניתוח טכני. המסחר יכול להתבצע בעשרות צמדי מטבעות וגם בסחורות וירטואליות כגון כסף, זהב,נפט וכיו"ב.

מתעניינים בשוק המט"ח והמניות אבל לא יודעים איך להתחיל? מחפשים קורס מבוא למסחר ללא עלות? לחצו כאן...עם זאת- אזהרה קטנה.
קל מאד גם להסחף ולהפסיד סכומים בלתי מבוטלים בתחום זה.
על כן- כדאי לעבוד במתינות, שיקול דעת ובגרות, להתייעץ עם המומחים, לבדוק ניתוחים טכנים וכ"ו. לא מומלץ בשלב ראשון "לשים את כל הביצים בסל אחד"
ולהתעסק רק במסחר בשוק ההון, אלא להתייחס לכך (עד שצוברים נסיון ומקצועיות)
כ-הכנסה נוספת מהבית.
אלו שיפעלו כך עשויים למצוא עצמם תוך זמן קצר כשהם מפלסים את דרכם לעבר שפע כלכלי אמיתי, וכל זה דרך עבודה מהבית הפרטי שלהם.

 

 

תוכניות שותפים- לעבוד מהבית ולהרוויח ממוצרים של אחרים! 


אין לך מוצר משל עצמך? לא רוצה להתעסק עם לקוחות וספקים?
רוצה בכל זאת לחוות את חווית המכירה, ולהרוויח הרבה כסף?
אז אם אתה יצירתי, לא פוחד מעבודה קשה אך מהנה, יש לך ראש כלכלי (וגם קצת ממזרי..)בין אם כעבודה עיקרית או לצורך הכנסה נוספת מהבית-
תוכניות שותפים הן העיסוק בשבילך.

בואו לגלות כיצד להשקיע בחכמה בפרסום בגוגל (אך לא רק) ולקבל חזרה 2 או 3 דולר על כל דולר שאתה משקיע, כיצד לקדם מוצרים על פני הרשת כולה במגוון דרכים ושיטות (פייסבוק, טוויטר, יוטיוב)ולקבל כל שבוע שיק מכובד בדואר...
דווקא חיילים משוחררים עשויים להנות מיתרון יחסי בתחום מרתק זה: התחום דורש יצירתיות גבוהה, חדות מחשבה והתלהבות- מה שאופייני לאנשים צעירים שרק השתחררו מהצבא.
מאידך-  הבשלות והמתינות שמאפיינים אנשים בוגרים יותר, תכונות שמביאות למחויבות גבוהה יותר והתמדה לאורך זמן (דברים קריטיים בתחום זה) עשויים לפעול לטובתם, כך שלמעשה עבודה מהבית כמשווקים מתאימה לכלל האוכלוסיה.

צריך להבין-
שיווק באינטרנט דורש זמן ועבודה. עבודה מהבית אינטנסיבית ולעיתים אף סיזיפית: שעות אל מול המחשב, ניתוחים סטטיסטיים לא פשוטים, התמודדות עם כשלונות, משמעת עצמית גבוהה, בניית אתרים ודפי נחיתה, מיקוד והגדרת מטרות ועוד.
מי שחושב שיוכל תוך מספר ימים להרוויח סכומים גבוהים ולשבת לאחר מכן רגל על רגל- טעות מרה בידיו. גם המשווקים המובילים בשוק הישראלי (רן ארוסי, פליקס לשנו ועוד) שבאמת יכולים להרשות לעצמם היום לעבוד 4 שעות ביום ולהרוויח סכומים מאד גבוהים(ואנחנו מתכוונים למאד מאד גבוהים...)- עברו ימים לא קלים של כשלונות ונפילות והצליחו רק בעזרת מחויבות, עקשנות משמעת והתמדה לפלס את דרכם כלפי מעלה.

 

לעבוד מהבית בפייסבוק ולהרוויח מזה כסף?
קורס מרתק ואיכותי בנוגע לכל הדרכים להרוויח כסף מהמדיה החברתית! הכנסו לפרטים
סדנת מסחר מרתקת
בשוק ההון ללא תשלום 

בדוק ללא תשלום אם שוק ההון מתאים לך...
הרשם עכשיו ללא תשלום וללא התחייבות!
כיצד להרוויח מנדלן
מעוניינים להרוויח כל חודש עוד 8000 ש"ח?הצטרפו לקורס וגלו את כל הדרכים להרוויח מנדל"ן גם ללא ידע מוקדם! יזם נדלן מנוסה ילווה אותך עד העסקה הראשונה!


 
     

 

 אבל למרות כל זאת -
משתלם לעבור מבעד לקשיים ולמחסומים, מכיוון שבסופו של יום- לא תמצאו עבודה מתגמלת אשר מביאה לעצמאות כלכלית ונפשית ואפשרות לשפע אמיתי כמו שיווק באינטרנט.

דרך נוספת לעבוד מהבית ולהרוויח מתוכניות שותפים בארץ הינה במידה ויש לך אתר משלך עם כמות מבקרים גבוהה. תוכלו לפרסם באתר לינקים או באנרים של מפרסמים שונים, ובאמצעות רשתות שותפים ישראליות תרוויחו סכומים יפים בכל פעם שגולש יכנס לפרסומת ויבצע לאחר מכן פעולה כלשהי (לרוב מדובר בהשארת פרטים למפרסם ולא נדרשת מכירה). פרסום מודעות רלבנטיות באפן זה, במידה והאתר נהנה מתנועה משמעותית עשוי להביא להכנסה פאסיבית של אלפי שקלים בחודש ואף הרבה מעבר לזה.


בוא לראות בעצמך עד כמה זה קל ופשוט לבנות אתר! תוך 10 דקות בחר תבנית 
מדליקה, ותראה אתר מקצועי מול העיניים... 30 יום בחינם וללא התחייבות - הכנס

 יצירת אתרי אינטרנט רווחיים- לא נדרש ידע בתכנות

גם אם אין לך מושג קלוש בתכנות, גם אם האינטרנט רחוק ממך מרחק שנות אור-
כיום כל אחד יכול כיום באמצעות עבודה מהבית והשקעה קטנה יחסית ליצור אתרים שונים, להזרים אליהם תנועה,(באמצעות טכניקות שונות של קידום אתרים)
ולהנות  מהכנסה פאסיבית שוטפת מגוגל,או מרשתות שותפים אחרות.
מרגע שהאתר שלך עבר סף מסויים של תנועה (מבקרים) ניתן בעצם לבחור אילו פרסומות להציג באתר להשגת רווחים מקסימליים.

גם אם יש לך עסק משלך המוכר מוצרים או שירותים - אתר אינטרנט הוא הבסיס כדי לקדם את העסק, בין אם מדובר במכירות דרך האתר, יצירת רשימות תפוצה, או הגדלת החשיפה של העסק.

בניית אתרים עצמאית שבעבר היתה נחלתם הבלעדית של מתכנתי אינטרנט מומחים, הפכה לפשוטה וזמינה לכולם. קיימים כיום אין ספור אפליקציות לבניית אתרים אשר הופכות את כל תהליך הבנייה לפשוט ובהיר לכל אדם גם במידה והוא חסר כל הבנה בסיסית בתחום הטכני. לרוב- השימוש באפליקציות הללו הינו בחינם או בעלות סמלית.
לדוגמא- לייבסיטי (שמציעים ממשק ניהול זול ונוח במיוחד וחודש נסיון), וורדפרס, פארק אתרים, דרופל ועוד.
קידום אתרים(SEO), בניגוד למה שרבים סוברים, אינו תחום הדורש ידע טכני, וניתן בקלות יחסית ללמוד תחום מעניין זה גם במידה ולא הגעת מתחום המחשבים. כדאי לשקול עיסוק בתחום מעניין זה בתהליך חיפוש עבודה מהבית.

הכנסו כדי לבנות אתר נסיון משלכם בתוך דקות וללא התחייבות או תשלום  
באמצעות מערכת לייבסיטי

יחד עם זאת- על-מנת באמת לקדם אתר נדרשת כמות לא מבוטלת של עבודה שחורה ולפעמים אף סיזיפית. הפיצוי עבור העבודה מגיע כאשר אתה צופה באתר שלך מתקדם אט אט במעלה תוצאות החיפוש של גוגל, ובהתאמה- בכמות הכניסות והמכירות...

מסחר בינ"ל באינטרנט - עבודה מהבית עם קצווי תבל

האתר הבינ"ל המרכזי והגדול ביותר למסחר באינטרנט הוא ebay .
אחת מהאפשרויות הנפוצות בעולם של עבודה מהבית בכלל, ועבודה דרך האינטרנט בפרט.
מאות אלפי מכרזים שונים על כל סוגי המוצרים האפשריים מתרחשים מדי יום באתר זה, ומליוני דולרים מחליפים ידיים.. אתר פשוט לתפעול והבנה, וכל מה שנותר הוא למצוא מוצרים למכירה..

ישנן 2 אפשרויות מרכזיות ליצור עסק אמיתי ורווחי ב-ebay :

1. להיות בעל מוצרים משלך - בין אם אתה אמן שיוצר מוצרים ייחודיים, או בעל עסק שמחזיק מלאי פיסי נרחב- ebay יכולה להוות עבורך פלרפורמה נהדרת לחשיפה ומכירת המוצרים שלך ללקוחות רבים נוספים מכל רחבי העולם.

2. איתור ספק בחו"ל- ברגע שאיתרת את המוצרים הפופולאריים ב-ebay ניתן לנהל מו"מ עם ספקים שונים של המוצר, ולסגור עם ספק אמין, שמציע את האיכות הגבוהה ביותר במחיר הזול ביותר.  הספק אמור גם לספק שירותי משלוח ללקוחות שלך,
(דרופ-שיפינג) כך שאין צורך להתעסק ולהיות מוטרד עם מלאי פיסי או עם משלוחים.
 

העלויות הגלומות בהקמת עסק שכזה הם מינוריות ולכן יכולות להתאים גם לכם החיילים המשוחררים, ויחד עם זה להוות הזדמנות ללמידה אמיתית מהשטח ולא רק מהספרים.עם זאת- איתור ספק בחו"ל אינו עניין של מה בכך. אמינות ואיכות הם שם המשחק, והבעיה המרכזית מתבטאת ביכולת לתהות על קנקנו של כל ספק כדי להבטיח את התוצאות המקוות. השמרו מרמאים!

  
עבודה מהבית באינטרנט| עבודה בשוק ההון | שאלות על עבודות מהבית | חיפוש עבודה מהבית | ניהול עסק ביתי | יצירת אתר אינטרנט   מילוי סקרים- לספר מה אתה חושב ולהרוויח כסף

חברות רבות כיום מפתחות מוצרים ומייעלות תהליכים בהתאם לסקרים שונים שמטרתם להבין לעומק מה בעצם רוצים הצרכנים ולשדרג בהתאם את פעילות החברה. מילוי סקרים בהחלט יכול להוות מקור לא רע בכלל להכנסה נוספת מהבית, והכל מול המחשב דרך עבודה מהבית, בנוחיות שלך ובזמנך החופשי. בארץ, אמנם, הנושא עדיין בחיתוליו, אך ניתן למצוא מספר מצוצמצם של רשתות דרכן ניתן להרוויח סכומים לא רעים. (לא היינו בונים על זה כמקור הכנסה מרכזי, אבל זו יכולה להיות אולי עבודה לסטודנטים מהבית  בזמנם החופשי להשלמת הכנסה)

הדרך היחידה האפשרית אולי להרוויח סכומים משמעותיים מאתרי סקרים הינה לרשום אנשים תחתיך באתרים (באותו אופן שבו עובד עיקרון השיווק הרשתי) וכך להרוויח אחוזים מ"הדורות הבאים" שרשומים תחתיך. 


עבודה מהבית 
 
     
--------------------------------------------------------------------------------------------
   שיווק תוכניות שותפים | עבודה מהבית בשוק ההון | הקמת עסק ביתי | חיפוש עבודה מהבית | כסף באינטרנט        
לחיפוש עבודה ב-לוחות דרושים למידע נוסף על עבודה מהבית 
למידע על יצירת אתר אינטרנט ל- שאלות נפוצות על עבודות מהבית  ל- עבודה מהבית לאמהות ל-עבודה נוספת מהבית למידע על עסק עצמאי של קווי חלוקה 
למידע על 
לייבסיטי
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד
 
מתלבטים מה ללמוד? קבלו ייעוץ לימודים, מידע על מסלולים ותנאי קבלה וידיעונים חינם וללא התחייבות! לחצו על התמונה כדי לקבל פרטים נוספים
 

רוצים לעשות פסיכומטרי ומתלבטים היכן? לחצו כאן
הבית של החיילים המשוחררים

מפת האתר   תנאי שימוש     דרושים  אודות   משתחררים  פרסום באתר